لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن ۱۴۰۰

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

از این پس برای مشاهده و دانلود لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال ۱۴۰۰ به این صفحه مراجعه نمایید.

لیست قیمت های صنایع پلاستیک HK Drip به شرح زیر می باشد:

  1. لیست قیمت لوله پلی اتیلن درجه یک ضمانتی (بدون مهر استاندارد)
  2. لیست قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو (لوله پلی اتیلن کابلی)
  3.  لیست قیمت لوله تاشو و لوله تاشو بارانی
  4. لیست قیمت اتصالات جوشی پلی اتیلن
  5. لیست قیمت اتصالات پیچی پلی اتیلن
  6. لیست قیمت اتصالات قطره ای ۱۶
  7. لیست قیمت لوله قطره ای ۱۶
  8. لیست قیمت نوار تیپ

لوله پلی اتیلن درجه یک ضمانتی: لوله های پلی اتیلن کلاس کیفیتی A تولید شده از مواد اولیه مرغوب مناسب برای انواع طرح های آبیاری بارانی و قطره ای می باشند، این لوله ها بسیار مقاوم در برابر تاخوردگی و شکستگی هستند و مطابق با جدول وزنی لوله پلی اتیلن PE80 تولید شده است. لازم به ذکر است لوله های کلاس A از کیفیت جوش بسیار بالایی برخوردار می باشند و دارای ضمانت هستند. لوله پلی اتیلن کلاس A فاقد نشان استاندارد می باشد و قیمت پایین تری نسبت به لوله های پلی اتیلن استاندارد دارند.

لوله پلی اتیلن درجه دو: لوله پلی اتیلن با کلاس کیفیتی B یا همان لوله های کابلی از ارزان ترین لوله ها به شمار می روند و طول عمر بالایی ندارند. لوله پلی اتیلن کابلی بیشتر برای مصارف کابل برق و خطوط فرعی آبیاری استفاده می شوند.

لوله های تاشو: این لوله ها به علت داشتن قیمت مناسب، نصب سریع، حمل و نقل ارزان و طول عمر مناسب از لوله های پرطرفدار محسوب می شوند. صنایع پلاستیک HK Drip لوله های تاشو را در دو کیفیت معمولی و تحت فشار تولید می نماید. لوله های تاشو معمولی قابلیت تحمل فشار ندارند و لوله های تاشو تحت فشار مناسب خطوط اصلی آبیاری می باشند و همچنین ضمانت تحمل فشار ۲ اتمسفر دارند.

از نام های دیگر لوله های تاشو می توان به لوله لی فلت، لوله هیدروفلوم، لوله هیدروگیت، لوله نخ دار (لوله نخدار) و لوله هیدروفیکس اشاره کرد. به طور کلی تمام لوله های پلیمری که قابل جمع شدن و رول شدن هستند از خانواده لوله های تاشو به حساب می آیند، که با توجه به مواد اولیه این لوله ها (پلی اتیلن – پی وی سی – پلی پروپلین) و شرکت سازنده دارای نام های تجاری متفاوتی می باشند، به یاد داشته باشید نام اصلی و صحیح این لوله ها “لوله تاشو” می باشد.

اتصالات لوله پلی اتیلن: لوله های پلی اتیلن بوسیله اتصالات پیچی و یا جوشی نصب می شوند. برای لوله های سایز ۲۰ الی ۷۵ میلیمتر از اتصالات پیچی پلی اتیلن استفاده می شود. و برای نصب لوله های سایز ۹۰ الی ۲۵۰ میلیمتر از اتصالات جوشی پلی اتیلن استفاده می شود. همچنین برای نصب لوله های بزرگتر از ۲۵۰ میلیمتر از اتصالات دست ساز و سفارشی پلی اتیلن استفاده می شود.

اتصالات قطره ای ۱۶ میلیمتر: این اتصالات بصورت فشاری به لوله های قطره ای متصل می شوند و شامل رابط قطره ای، سه راه قطره ای، واشر ۱۶، واشر بست ابتدایی، رابط تیپ به تیپ، شیر قطره ای ۱۶ و شیر تیپ می باشند.

 

 

دانلود لیست قیمت لوله پلی اتیلن کلاس کیفیتی A

(اردیبهشت ۱۴۰۰)

دانلود لیست قیمت لوله پلی اتیلن کلاس کیفیتی B

(اردیبهشت ۱۴۰۰)

دانلود لیست قیمت لوله تاشو و لوله بارانی

(اردیبهشت ۱۴۰۰)

دانلود لیست قیمت اتصالات قطره ای ۱۶

(اردیبهشت ۱۴۰۰)دانلود لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن پیچی

(اردیبهشت ۱۴۰۰)دانلود لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی

(اردیبهشت ۱۴۰۰)

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی و بزرگتر روی آن ها کلیک نمایید:

لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن – اردیبهشت ماه ۱۴۰۰:


مدیر سایت

مدیر سایت

مشاور وب سایت و مدیر انجمن آبیاری HK Drip

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

 

برای ارتباط بصورت پیام متنی در واتساپ آیکون زیر را لمس کنید:

× ارتباط با ما