لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن

منتشرشده توسط مدیر سایت در تاریخ

برای دانلود لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن به لینک های انتهای نوشته مراجعه نمایید.

با توجه به کمبود منابع آب شیرین، همچنین رشد جمعیت در جهان و افزایش مصرف آب، امروزه استفاده بهینه از آب در مصارف صنعتی و کشاورزی بیشتر قابل توجه می باشد. با توجه به اینکه در کشور ایران حدود ۷۰ درصد آب در بخش آبیاری و کشاورزی مصرف می شود تا چند سال آینده مهارت و آشنایی با آبیاری قطره ای مانند مهارت رانندگی به یک مهارت عام تبدیل خواهد شد و اگر می خواهید در یادگیری این مهارت به صورت اصولی پیشگام باشید مطالعه قسمت های آموزشی وب سایت HKDrip.com را به شما توصیه می کنیم. لازم به یادآوری می باشد مطالب این سایت توسط جمعی از مهندسین آب و کشاورزی، نخبگان صنعت آبیاری کشاورزی، تولید کنندگان باتجربه لوازم آبیاری قطره ای و کشاورزان موفق تهیه و تدوین می شود.

لوله پلی اتیلن استاندارد: در حال حاضر لوله های پلی اتیلن استاندارد با دو نوع مواد پایپ گرید PE80 و PE100 تولید می شوند و نوع PE63 نیز منسوخ شده است. رایج ترین نوع لوله پلی اتیلن PE80 می باشد. لوله های PE100 ضخامت و وزن کمتری از لوله های PE80 دارند و در نتیجه بهای پایین تری دارند. در سال های اخیر با توجه به افزایش قیمت لوله پلی اتیلن PE80 تمایل به خرید لوله های PE100 افزایش یافته است. از آنجایی که هنوز بسیاری از افراد آشنایی کامل با کاربرد لوله پلی اتیلن PE100 ندارد توضیح مختصری برای شما بیان می کنیم:

نکات مهم برای خرید لوله پلی اتیلن PE100:

  1. توجه داشته باشید فشار اسمی لوله پلی اتیلن PE100 فقط برای تحمل فشار آب داخل لوله می باشد، فشار مکانیکی خاک را هم مدنظر قرار دهید، در صورت نازک بودن لوله امکان بیضی شدن بر اثر وزن خاک و ماشین آلات عبوری وجود دارد، همچنین در صورت عدم پر شدن کانال بصورت صحیح و اصولی امکان سوراخ شدن لوله با سنگ ریزه های مدفون شده کنار لوله در طولانی مدت قطعی است. متاسفانه حتی با وجود ضمانت نامه و بیمه نامه در موارد فوق کلیه خسارات به خریدار تحمیل شده و کارخانه تولید کننده لوله پلی اتیلن جوابگو نمی باشد چون طبق محتوای ضمانت نامه فقط تحمل فشار آب داخل لوله مورد بررسی قرار می گیرد و عوامل محیطی از جمله فشار خاک و دما قابل بررسی نمی باشد.
  2. قبل از خرید لوله پلی اتیلن PE100  تحقیق کنید آیا لوله با مواد اصلی پایپ گرید PE100 تولید می شود یا خیر؟
  3. مواد PE100 دارای چگالی بسیار بالا می باشند، به زبان ساده این لوله ها بسیار سخت می باشند و هنگام جابجایی به هیچ عنوان آسیب پذیر نمی باشند و خط و خش روی سطح لوله دیده نخواهد شد.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن: بعد از طراحی آبیاری قطره ای نوبت به اجرای آبیاری قطره ای می رسد، خرید لوازم آبیاری قطره ای گام بعدی می باشد، شما می توانید با استفاده از لیست قیمت لوله پلی اتیلن هزینه طرح آبیاری را تخمین بزنید، همچنین با مطالعه لیست قیمت لوله پلی اتیلن از سایز و فشار کاری انواع لوله پلی اتیلن اطلاع پیدا کنید. لیست قیمت لوله پلی اتیلن بصورت فایل آماده چاپ در یگ برگه A4 برای شما تهیه و تدوین شده است. فروشندگان حرفه ای و با تجربه لوله پلی اتیلن بجای لیست قیمت از نرم افزار محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن استفاده می کنند. لیست قیمت لوله پلی اتیلن شامل قیمت لوله های پلی اتیلن از سایز ۲۰ الی ۲۵۰ میلیمتر در فشارهای مختلف می باشد، لیست قیمت لوله پلی اتیلن در دو نوع کیفیتی کلاس A و کلاس B تهیه و تنظیم شده است. شما می توانید با توجه به نوع کاربرد لوله پلی اتیلن و شرایط محیطی لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن را دانلود نمایید.

لوله پلی اتیلن کلاس A: لوله های پلی اتیلن در این کلاس کیفیتی مناسب برای آبیاری قطره ای، آبیاری بارانی و خطوط انتقال آب باغات و ویلاها می باشند. این لوله ها دارای کاربرد مزرعه می باشند. برای دانلود لیست قیمت لوله پلی اتیلن کلاس A به لینک مربوط در انتهای نوشته مراجعه نمایید.

ویژگی های لوله پلی اتیلن کلاس A:

  1. ضمانت جوش
  2. ضمانت شکستگی
  3. قابلیت تولید با فشار ۳ اتمسفر
  4. قیمت مناسب در مقابل لوله پلی اتیلن استاندارد
  5. نوسان قیمت پایین در مقابل لوله پلی اتیلن استاندارد
  6. تولید شده مطابق با وزن و ضخامت جدول DIN آلــمان

اگر قصد خرید لوله پلی اتیلن برای اراضی کشاورزی و باغات را دارید به شما پیشنهاد می کنیم لوله های کلاس A را خریداری کنید، با توجه به اینکه در مزرعه فقط برای آبیاری از آب استفاده می شود و کاربرد آشامیدنی و بهداشتی ندارد، همچنین با توجه به کنترل کیفی دقیق لوله ها پس از تولید و اینکه کیفیت لوله ها را تضمین می کنیم بهترین گزینه برای خرید لوله کلاس A می باشد.

لوله پلی اتیلن کلاس B: کاربرد لوله های پلی اتیلن کلاس B استفاده برای خطوط انتقال آب با فشار پایین در زمین های مسطح می باشند، همچنین برای غلاف کابل برق نیز استفاده می شوند. این لوله ها به لوله پلی اتیلن درجه ۲ و لوله کابلی معروف می باشند. طول عمر لوله پلی اتیلن درجه ۲ در برابر نور خورشید پایین می باشد. برای دریافت لیست قیمت لوله پلی اتیلن کلاس B به لینک مربوط در انتهای نوشته مراجعه کنید.

لیست قیمت لوله تاشو: از تولید و ورود لوله های تاشو به صنعت کشاورزی ایران و جهان مدت زمان زیادی نمی گذرد. مورد مصرف لوله های تاشو یا لوله هیدروفلوم همانند کاربرد لوله پلی اتیلن انتقال آب می باشد. لوله های تاشو بسیار ارزان تر از لوله پلی اتیلن می باشند و به همین دلیل هر روزه با استقبال بیشتر کشاورزان مواجه می شوند. در حال حاضر عدم قابلیت مدفون شدن زیر خاک از مهم ترین معایب لوله های تاشو محسوب می شود. تولید لوله تاشو از سایز ۶۳ میلیمتر شروع شده و تا سایزهای بالاتر و بزرگ تر انجام می شود، برای آشنایی هرچه بیشتر با تمام سایزهای لوله تاشو لیست قیمت لوله تاشو را مطالعه کنید.

لوله تاشو: در سال های اخیر استفاده از لوله پلی اتیلن تاشو رونق زیادی پیدا کرده است، حمل و نقل آسان، نصب سریع و قیمت پایین از مهم ترین ویژگی های لوله تاشو می باشد. لوله های تاشو در دو نوع کلاس کیفیتی معمولی و تحت فشار برای شما تولید می شود.

لوله تاشو معمولی قابلیت تحمل فشار ندارد و فقط کاربرد انتقال آب بدون فشار دارد..

لوله تاشو تحت فشار قابلیت تحمل فشار ۲ اتمسفر دارد و مناسب برای آبیاری نوار تیپ و آبیاری قطره ای می باشد.

لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره ای: لیست قیمت اتصالات قطره ای شامل تصاویر اتصالات قطره ای، تعداد اتصالات قطره ای در هر کیسه و قیمت اتصالات قطره ای می باشد. برای آشنایی با تصاویر اتصالات آبیاری قطره ای و نام اتصالات قطره ای لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره ای را مطالعه کنید.

برای دانلود لیست قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن با کیفیت بالا و آماده چاپ به لینک های زیر مراجعه نمایید، همیشه آخرین و جدیدترین لیست قیمت ها را از همین صفحه دریافت کنید.

 لیست قیمت لوله تاشو

  لیست قیمت لوله پلی اتیلن

لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره ای

علت نوسان قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن:

شرکت های تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن مواد اولیه خود را از پتروشیمی و یا بازار آزاد خریداری می کنند، به همین دلیل هنگامی که قیمت مواد اولیه افزایش پیدا می کند محصولات کارخانه لوله پلی اتیلن نیز افزایش قیمت خواهد داشت. به همین علت قیمت لوله پلی اتیلن بروز می باشد و همواره در حال تغییر است، بنابراین لازم است قبل از خرید حتما استعلام قیمت گرفته و از آخرین قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن آگاه باشید.

برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگ روی آن ها کلیک نمایید:

لیست قیمت های اردیبهشت ماه ۱۴۰۰:


مدیر سایت

مدیر سایت

مشاور وب سایت و مدیر انجمن آبیاری HK Drip

3 دیدگاه

مدیر سایت

مدیر سایت · 13/08/2020 در 2:56 ب.ظ

با بیش از ده سال سابقه در خدمت شما هستیم. برای هرگونه سئوال و یا مشاوره رایگان تجهیزات آبیاری، ماشین آلات کشاورزی، سم و کود از قسمت دیدگاه پرسش خود را مطرح کنید، جوابگوی شما خواهیم بود.

Abran · 25/11/2020 در 1:04 ب.ظ

Everything is very open and very clear explanation of issues. was truly information. Your website is very useful. Thanks for sharing. Floris Abran Kuhn

online · 12/01/2021 در 11:18 ب.ظ

If some one wishes expert view regarding blogging and site-building then i advise him/her to go to see this blog, Keep up the good work. Ronna Dominik Laurin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

 

برای ارتباط بصورت پیام متنی در واتساپ آیکون زیر را لمس کنید:

× ارتباط با ما